Proefgerichte lessen      
Zaterdag 13 April:      
         
  Woensdag 21.00 - 21.10 uur Annabelle Donders Vigaro F10
  Woensdag 21.10 - 21.10 uur Iris Jochems Wildrose F11
  Donderdag 20.30 -20.40 uur Lieke van 't Westeinde Noelle F13
  Donderdag 20.40 - 20.50 uur Josephine Crop Noelle F5
  Donderdag 20.50 - 21.00 uur Maartje Luiten Rex F12
         
  10.20 uur - 10.30 uur Esmee Hollaar Princes F8
  10.30 uur- 10.40 uur Kiki Rombouts Uzi F5
  10.40 uur - 10.50 uur Suze Hollaar Princess F5
  10.50 uur - 11.00 uur Rosalie Huijbregts Iris F4
  11.00 uur - 11.10 uur Nina van Elzakker Uzi F6
  11.10 uur - 11.20 uur Erika Bernaards Zycarlos F6
  15.15 uur - 15.25 uur Fenna de Lange Tonny F1
  15.25 uur- 15.35 uur Sara Rommens Cochero F4
  15.35 uur - 15.45 uur Isa Koremans Arrabella F4
  15.45 uur- 15.55 uur Armand Teunissen Vosje F7
  15.55 uur - 16.05 uur Mariska van Oirschot Bonfire F7
  16.05 uur- 16.15 uur Jessica Huijbregts Belize F15
  16.15 uur - 16.25 uur Sam Nijkamp Winnie F3
  16.25 uur- 16.35 uur Amy van Steenderen Uzi F1
  16.35 uur - 16.45 uur Linda Verschuren Rex F11
  16.45 uur- 16.55 uur Sophie van Gennip Tonny F3
  16.55 uur - 17.05 uur Daphne de Leeuw Bonfire F4
  17.05 uur- 17.15 uur Celia van Gennip Vigaro F9
  17.15 uur - 17.25 uur Carice de Graaf Arrabella F1
  17.25 uur- 17.35 uur Sofie Franssens Arrabella F5
  17.35 uur - 17.45 uur Rinke Houke Pimpernel F4
         
Startlijst Wisselbeker wedstrijd    
Zondag 14 April      
  Start wedstrijd: Om 09.30 uur    
         
1 Fenna de Lange Tonny F1  
2 Janneke Eulenpesch Noelle F11  
3 Erika Bernaarts Zycarlos F6  
4 Rosalie Huijbregts Iris F4  
5 Armand Teunissen Vosje F7  
6 Lieke van t Westeinde Noelle F13  
7 Daphne de Leeuw Bonfire F4  
8 Celia van Gennip Vigaro F9  
9 Carice de Graaf Arrabella F1  
10 Sam Nijkamp Winnie F3  
11 Jessica Huijbregts Belize F15  
12 Suze Hollaar Princes F5  
13 Nina van Elzakker Uzi F6  
14 Sara Rommens Cochero F4  
  1/2 uur pauze      
  Start groep 2: 11.40 uur      
15 Sofie Franssens Arrabella F5  
16 Iris Jochems Wildrose F11  
17 Chenna de Winter Arrabella F4  
18 Maartje Luiten Rex F12  
19 Amy van Steenderen Uzi F1  
20 Annabelle Donders Vigaro F10  
21 Linda Verschuren Rex F11  
22 Kiki Rombouts Uzi F5  
23 Angela Mallens Marengo F13  
24 Esmee Hollaar Princes F8  
25 Josephine Crop Noelle F5  
26 Mariska van Oirschot Bonfire F7  
27 Isa Koremans Arrabella F4  
28 Britt Wijnen Zycarlos F6  
29 Rinke Houke Pimpernel F4  
30 Sophie van Gennip Tonny F3  
         
  prijsuitrijking +- rond 13.45 uur