Oefenen proefjes            
                 
Jullie mogen voor het oefenen voor de proefjes 10 minuten van te voren losrijden.  
Er wordt niet gegaloppeerd tijdens het losrijden.            
                 
Maandag 02-03-2020              
tijd naam pony/paard proef          
21.30-21.40 uur Maartje Luiten Vigaro F13          
21.40-21.50 uur Jessica Huijbregts Belize F16          
Dinsdag 03-03-2020              
tijd naam pony/paard proef          
21.30-21.40 uur Angela Mallens Noelle F15          
Donderdag 05-03-2020              
tijd naam pony/paard proef          
16.00-16.10 uur Sophie van Gennip Uzi F5          
16.10-16.20 uur Sophie Franssens Tonny F6          
16.20-16.30 uur Fenna de Lange Bobbie F3          
Zaterdag 07-03-2020              
tijd naam pony/paard proef          
14.00-14.10 uur Rinke Houke Pimpernel F5          
14.10-14.20 uur Kely Lens Diva F4          
14.20-14.30 uur Mirthe Mooiweer Tonny Test          
14.30-14.40 uur Evelien Deckers Pimpernel F1          
14.40-14.50 uur Soraya Drost Diva F2          
14.50-15.00 uur Kyara van Ham Uzi F1          
15.00-15.10 uur Fieke Zagers Tonny F1          
15.10-15.20 uur Lucy Meulemans Bobbie F1          
15.20-15.30 uur Celeste Post Arrabella F2          
15.30-15.40 uur Faye Hondsmerk Winnie F3          
                 
Startlijst B- proefjes 08-03-2020
Voor de proefjes mogen de pony's / paarden NIET ingevlochten worden!      
Voor de proefjes mogen jullie 10 minuten van te voren losrijden. De proefjes waar geen galop in zit ( test/F1/F2) mogen niet galopperen bij het losrijden.
Wij wensen jullie heel veel succes en vooral heel veel plezier!          
                 
1e groep: start tijd: 11.00 uur              
tijd naam pony/paard proef          
11.00-11.07 uur 1. Olivia Koster Winnie Test          
11.07-11.14 uur 2. Mirthe Mooiweer Tonny Test          
11.14-11.21 uur 3. Lucy Meulemans Bobbie F1          
11.21-11.28 uur 4. Evelien Deckers Pimpernel F1          
11.28-11.35 uur 5. Kyara van Ham Uzi F1          
11.35-11.42 uur 6. Fieke Zagers Tonny F1          
11.42-11.49 uur 7. Soraya Drost Diva F2          
11.49-11.56 uur 8. Celeste Post Arrabella F2          
11.56-12.03 uur 9. Fenna de Lange Bobbie F3          
12.03-12.10 uur 10. Faye Hondsmerk Winnie F3          
                 
2e groep: Start tijd: 12.15 uur              
tijd naam pony/paard proef          
12.15-12.22 uur Suze Hollaar Princess F6 dipl.          
12.22-12.29 uur Kely Lens Diva F4          
12.29-12.36 uur Sam Nijkamp Bobbie F4          
12.36-12.41 uur Sophie van Gennip Uzi F5          
12.41-12.48 uur Rinke Houke Pimpernel F5          
12.48-12.55 uur Sofie Franssens Tonny F6          
12.55-13.02 uur Josephine Crop Marengo F7          
13.02-13.09 uur Esmee Hollaar Princess F13          
                 
3e groep: start tijd: 13.30 uur              
tijd naam pony/paard proef          
13.30-13.37 uur Celia van Gennip Belize F11          
13.37-13.44 uur Mariska van Oirschot Bonfire F8          
13.44-13.51 uur Maartje Luiten Vigaro F13          
13.51-13.58 uur Angela Mallens Noelle F15          
13.58-14.05 uur Jessica Huijbregts Belize F16