Tijdschema wisselbeker: Beste Ruiter van manege Overbos  
Zaterdag 31 maart  
Losrijden mag 10 minuten voor de begintijd van je proef!  
Tijdens het losrijden mag je alleen stappen en draven, galopperen is niet toegestaan!!  
           
Heel veel succes allemaal en vooral heel veel plezier!      
nmmr:   naam: paard: F-?  
  13.30 - 13.40 uur Sam Nijkamp Tonny F1  
  13.40 - 13.50 uur Erika Bernaards Wildrose F6  
  13.50 - 14.00 uur Denise van de Beemt Belize F17  
  14.00 - 14.10 uur Jessica van de Linde Cochero F10  
  14.10 - 14.20 uur Bart Muije Belize F3  
  14.20 - 14.30 uur Nicole van de Linde Jazz F7  
  14.30 - 14.40 uur Britt Wijnen Wilrose F6  
  14.40 - 14.50 uur Kiki Rombouts Tonny F3  
  14.50 - 15.00 uur Rinke Houke pimpernel F1  
  15.00 - 15.10 uur Naomi Farla Vosje F13  
  15.10 - 15.20 uur Nina Elzakker arrabella F3    
  15.20 - 15.30 uur Rosalie van Diemen Rosie F8  
  15.30 - 15.40 uur Lieke van 't Westeinde Lady F11  
  15.40 - 15.50 uur Daphne de Leeuw Bonfire F3  
  15.50 - 16.00 uur Sara Rommens Cochero F2  
  16.00 - 16.10 uur Chenna de Winter Winnie F3  
  15 minuten pauze        
  16.25 - 16.35 uur Iris Jochems Vigaro F11  
  16.35 - 16.45 uur Joyce v/d Wiel Belize F10  
  16.45 - 16.55 uur Dennis Buitenhuis Pimpernel F1  
  16.55 - 17.05 uur Mariska van Oirschot Bonfire F5  
  17.05 - 17.15 uur Fleur Schoenmakers Diva F1  
  17.15 - 17.25 uur Josephine Crop Rosie F3  
  17.25 - 17.35 uur Michelle Buitenhuis Arrabella F5  
  17.35 - 17.45 uur Celia van Gennip Vigaro F8  
  17.45 - 17.55 uur Steffie Hoogmoet Diva F5  
  17.55 - 18.05 uur Arijana vd Berge Pimpernel F3  
  18.05 - 18.15 uur Sofie Franssens Tonny F2 dipl  
  18.15 - 18.25 uur Isa Koremans Arrabella F2 dipl  
  18.25 - 18.35 uur Sophie van Gennip Winnie F1  
  18.35 - 18.45 uur Tjanneke Martens Lady F2  
  18.45 - 18.55 uur Ivy v/d Kimmenade Zycarlos F6  
           

 

 

Voorlopige Startlijst: Beste Ruiter van manege Overbos  
zondag 1 April  
  Groep 1: Start om 11.00 uur      
nmmr: naam: paard: F-?  
1 Rinke Houke pimpernel F1  
2 Britt Wijnen Wilrose F6  
3 Esmee Hollaar Winnie F10  
4 Steffie Hoogmoet Diva F5  
5 Mariska van Oirschot Bonfire F5 volw.  
6 Tjanneke Martens Lady F2  
7 Iris Jochems Vigaro F11  
8 Ivy v/d Kimmenade Zycarlos F6 volw.  
9 Josephine Crop rosie F3  
10 Daphne de Leeuw Bonfire F3  
11 Chenna de Winter Winnie F3  
12 Fleur Schoenmakers Diva F1  
13 Dennis Buitenhuis Pimpernel F1  
14 Denise van de Beemt Belize F17  
         
  Groep 1: Start om 13.15 uur      
nmmr: naam: paard: F-?  
15 Nina Elzakker arrabella F3    
16 Arijana vd Berge Pimpernel F3  
17 Sam Nijkamp Tonny F1  
18 Suze Hollaar Winnie F3  
19 Joyce v/d Wiel Belize F10  
20 Rosalie van Diemen Rosie F8  
21 Nicole van de Linde Jazz F7  
22 Sofie Franssens Tonny F2 dipl  
23 Isa Koremans Arrabella F2 dipl  
24 Sophie van Gennip Winnie F1  
25 Erika Bernaards Wildrose F6  
26 Jessica van de Linde Cochero F10  
27 Michelle Buitenhuis Arrabella F5  
28 Naomi Farla Vosje F13  
         
  Groep 1: Start om 15.15 uur      
nmmr: naam: paard: F-?  
29 Lieke van 't Westeinde Lady F11  
30 Celia van Gennip vigaro F8 volw.  
31 Bregje van Poorten Rosie F9  
32 Bart Muije Belize F3  
33 Kiki Rombouts Tonny F3  
34 Mariska van Oirschot Bonfire F5  
35 Sara Rommens Cochero F2  
         
  prijsuitrijking: rond 16.30 uur