Oefenen proefjes Zaterdag 06-01-2018    
Jullie mogen voor de proefgerichte les 10 minuten van te voren inrijden.  
Als je in de F1 of F2 rijd hoef je niet te galopperen met losrijden.    
Heel veel succes allemaal en vooral heel veel plezier!    
  start om 13.30 uur      
tijd: naam: Paard: F-  
09.00-09.10 uur Esmee Hollaar Winnie F10 lease
09.10-09.20 uur Kiki Rombouts Cochero F3  
09.20-09.30 uur Suze Hollaar Winnie F3 lease  
13.30-13.40 uur pauze      
13.40-13.50 uur Jessica v/d Linde Marengo F9  
13.50-14.00 uur Nicole v/d Linde Wildrose F7  
14.00-14.10 uur Naomi Farla Galaxy F12  
14.10-14.20 uur Ilona de Neef Belize F6  
14.20-14.30 uur Denise van de Beemt rex F17 volw.  
14.30-14.40 uur Arijana v/d Berge Diva F3  
14.40-14.50 uur Mariska van Oirschot Bonfire F5 volw.  
14.50-15.00 uur Daphne de Leeuw Bonfire F3  
15.00-15.30 uur pauze      
15.30-15.40 uur Fenna Dekkers Belize F13 volw.  
15.40-15.50 uur Lieke van 't Westeinde Lady F10 lease
15.50-16.00 uur Joyce v/d Wiel Belize F10  
16.00-16.10 uur Sophie Ferkranus Pimpernel F1  
16.10-16.20 uur Rinke Houke Cochero F1  
16.20-16.30 uur Maud van de Boom Vanny F1  
16.30-16.40 uur Sophie van Gennip cochero F1  
16.40-16.50 uur Sara Rommens Diva F1  
16.50-17.00 uur Marit Ferkranus Arrabella F1  
17.00-17.10 uur Jennifer Wijn Tonny F2 dipl.  
17.10-17.20 uur Sofie Franssen Pimpernel F2   
17.20-17.30 uur Jada Lubach Diva F2  
17.30-17.40 uur Isa Koremans Arrabella F2  
17.40-17.50 uur Rosalie Huybregts Tonny F2  
17.50-18.00 uur Nina Elzakker Pimpernel F3  
18.00-18.10 uur Josephine Crop Rosie F3  
18.10-18.20 uur Steffi Hoogmoet Arrabella F5  
         
Dinsdag 21.00-21.10 Ilonka Godschalk Bonfire F9 volw.  
Dinsdag 21.10 -21.20 Linda Verschuren vigaro/rex F10 volw.  
Dinsdag 21.20-21.30 Jessica Huybregs jazz F9 volw.  
Woensdag 21.00 - 21.10 Celia van Gennip Marengo F7 volw.  
         

 

 

Startlijst FNRS-proefjes        
Zondag 07 Oktober        
             
Groep 1: start om 10.30 uur          
nmmr: naam: Paard: F- Punten: Plaatsing:
1 Denise van de Beemt Belize VH3      
2 Esmee Hollaar Winnie VH3      
3 Rosalie van Diemen Rosie VH3      
             
Groep 2: start om 10.55 Uur          
nmmr: naam: Paard: F- Punten: Plaatsing:
5 Kiki Rombouts Cochero F3      
             
6 Mariska van Oirschot Bonfire F5 volw.      
7 Tamara Jansen Ravel F6 volw.      
8 Celia van Gennip Marengo F7 volw.      
9 Jessica Huybregts jazz F9 volw.      
10 Ilonka Godschalk Bonfire F9 volw.      
11 Linda Verschuren Rex F10 volw.      
12 Fenna Dekkers Belize F13 volw.      
13 Denise van de Beemt rex F17 volw.      
14 Jantine Verboeket Jazz F7 volw.      
             
15 Suze Hollaar Winnie F3 lease      
16 Rosalie van Diemen Rosie F7 lease      
17 Lieke van 't Westeinde Lady F10 lease    
18 Esmee Hollaar Winnie F10 lease    
             
Groep 3: start om 13.15 Uur          
nmmr: naam: Paard: F- Punten: Plaatsing:
19 Sophie Ferkranus Pimpernel F1      
20 Rinke Houke Cochero F1      
21 Maud van de Boom Vanny F1      
22 Sophie van Gennip cochero F1      
23 Sara Rommens Diva F1      
24 Marit Ferkranus Arrabella F1      
             
25 Chenna de Winter Winnie F2 dipl.      
26 Jennifer Wijn Tonny F2 dipl.      
27 Sofie Franssen Pimpernel F2       
28 Jada Lubach Diva F2      
29 Isa Koremans Arrabella F2      
30 Rosalie Huybregts Tonny F2      
             
Groep 4: start om 15.15 Uur          
nmmr: naam: Paard: F- Punten: Plaatsing:
31 Nina Elzakker Pimpernel F3      
32 Kyara Paulino Bonfire F3      
33 Josephine Crop Rosie F3      
34 Daphne de Leeuw Bonfire F3      
35 Arijana v/d Berge Diva F3      
             
36 Nicole v/d Linde Wildrose F7      
37 Ilona de Neef Belize F6      
38 Steffi Hoogmoet Arrabella F5      
             
39 Faye Zonneveld Wildrose F9      
40 Jessica v/d Linde Marengo F9      
41 Joyce v/d Wiel Belize F10      
42 Naomi Farla Galaxy F12      
43 Bregje van Poorten Wildrose F9